Tegenhetlicht

Terug naar de Oude paden

De parel

Een reactie plaatsen

Een vrouw in diepe nood zag geen andere keuze dan in het diepst van de nacht iemand te bellen waarvan de naam haar te binnen schoot.

Ze vertelde de persoon die haar in het geheel niet kende, dat ze in een verschrikkelijke nood zat en raad zocht…een woord, een advies..iets.

Ze kreeg te horen dat wanneer haar lijden te maken had met het lijden van Yeshua, zij om Zijns Naam wille behouden zou worden en dat op zeker moment anderen zich zouden gaan verwonderen.

Waarom?

Omdat men ogen krijgen moest om het herstellend werk van de Vader te zien in haar.

De persoon aan de andere kant van de lijn vergeleek het met een tot dan onopgemerkte kostbare parel in een kast waarvan de deuren langzaam opengingen.

Door de tijd heen heeft de jonge vrouw zo nu en dan eens aan deze uitspraak gedacht, maar geen situatie gezien waar de uitleg van de parel op van toepassing was.

Er waren zeker herstelmomenten en ook nieuw leed te verwerken, er was overwinning en uitstappen om de hand te reiken aan en naar.

Maar de gelijkenis van de parel wachtte.

Misschien heeft het wel met de verzameling te maken…

De wereld maakt zich op met steeds meer nieuwe en veelal benauwende berichten,

maar er wachten nog enkele profetieën, die baan gaan breken.

Eerder is het einde niet.

Er was lang geleden een volkje, door YHVH verkozen. Zij zeiden Amen op het trouwverbond, maar verkozen toch hun eigen weg te gaan en eigen goden boven hun Schepper te verkiezen.

Dat volkje kreeg een scheidsbrief en verdween in de volkeren. Niemand bleek uitgezonderd, getuige Jeremia 3.

In het profetisch plan heeft de Schepper een Redder mogelijk gemaakt, die in de bres zou gaan staan om de vrouw opnieuw te huwen.

Dát profetische plan is er. Wij zijn er getuigen van dat de Schepper zowel de nazaten van dat volkje verzamelen gaat als wel die nog herkenbaar bleken.

Zoek op het woord Eersteling en eerstelingen des geestes…

Door openbaring van Vaders Geest zijn er over de gehele wereld mensen die van dat profetische plan in hun persoonlijke leven kunnen getuigen.

Vaak ging daar lijden en eenzaamheid aan vooraf, ook afleggen van leringen en tradities die hen afhielden van transparant worden…

Zo worden ruwe parels schitterend en op zeker moment worden ze door anderen die ogen kregen om te zien, opgemerkt.

Net zoals wij de Zoon ontdekten toen wij ogen kregen om te zien en oren om te horen.

Hij Die ons voorging in lijden en sterven om met Zijn zondeloos bloed ons te reinigen van alle zonden,

zodat,

wij opnieuw onze diensten voor Hem vruchtbaar kunnen uitvoeren.

@Hadassah

 

Auteur: hadassah18

Van jongsafaan hield ik ervan om wat ik zag te verwoorden. Er waren ervaringen die ik liever schreef dan ze vertellen. Min of meer komend vanuit de rechtse flank van het christelijk geloof zonder kerklid te zijn, kreeg ik liefde voor het geschreven Woord die ook wel bijbel wordt genoemd. Al jong was ik overtuigd van de Weg,maar wist, dacht ik, het juiste pad niet. Maar de Vader wist het en begin dertig was ik, toen Hij mij met een levensveranderende gebeurtenis bevrijdde, wat ik als wederomgeboren beschouw. Die ervaring maakte dat ik Hem wilde dienen, maar Hij mocht het bepalen en dat deed Hij. In 2007 gaf Hij duidelijk aan dat ik mocht gaan delen van wat ik van Hem ontvangen had. Dat onderwerp zag ik in die tijd zelden in Nederland en omstreken. Een groot verlangen is het dat de twee huizen spoedig één kudde worden zoals beschreven in Ezechiël 37 en andere verwijzingen. Ik ben gelukkig getrouwd, moeder en ik heb mijn identiteit gevonden in YHVH's onderwijzingen. Johannes 14:26 is een raad die ik hoog acht. Het geschreven Woord van YHVH krijgt prioriteit. Naast schrijvend delen hou ik ervan om hen die de wil van de Vader willen doen, te ontmoeten en heb een brede belangstelling. Veel verantwoorde onderwerpen hebben mijn belangstelling. Dankbaar dat Hij mij ertoe aanzette om te gaan delen, wandel ik mijn levensreis, vertrouwend dat Hij het wel zal maken. "En zeg de kinderen Israels dat zij voorttrekken" Exodus 14:15

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s