“En kijk, jij gooide alles weg…”
Bijzondere woorden en aktueel!
De felle woorden van Juda’s broer, die niet verstond dat Juda,door geloof in Yeshua, zowel de geboden deed en het kon uitleggen welke rol Yeshua daarin had.
Juda’s antwoord is dat hij niets van het geschreven Woord heeft weggedaan,waarop zijn broer reageert:
“Jij volgt een valse profeet!”
“Je hebt de eer van de familie beschadigd…”
Gelukkig,maar liever gezegd, was het niet YHWH’s leiding dat Juda door zijn vader uitgenodigd werd voor de Sedermaaltijd?
En was het niet vanuit de kracht van YHWH dat Juda tijdens de Seder kon uitleggen Wie Yeshua is?
Zie hoe zijn broer zich fel tegen hem afzet,maar vanwaar die felheid?
We zullen het zien…
Een ieder die net als Juda is gaan ontdekken dat er geen bekering/ommekeer is zonder Yeshua en toch vasthouden aan de geboden van YHWH in Zijn geschreven Woord,zullen in meerdere kringen onbegrip en afwijzing ervaren,maar dat lieflijke wat zij hebben ontmoet, kunnen zij niet meer loslaten, omdat zij werden geroepen.Niet zoals men denkt,andersom.
Geniet deze film en zie hoe de steeds opnieuw aktuele zaak hierin verwoord en afgebeeld wordt.In de eerste plaats gaat het niet over het lijden van de tot inzicht gebrachte mens,maar om het principe van zaaien,sterven en vrucht dragen.De inhoud van de film geeft genoeg stof tot nadenken!
Van jongsafaan hield ik ervan om wat ik zag te verwoorden. Er waren ervaringen die ik liever schreef dan ze vertellen. Min of meer komend vanuit de rechtse flank van het christelijk geloof zonder kerklid te zijn, kreeg ik liefde voor het geschreven Woord die ook wel bijbel wordt genoemd. Al jong was ik overtuigd van de Weg,maar wist, dacht ik, het juiste pad niet.
Maar de Vader wist het en begin dertig was ik, toen Hij mij met een levensveranderende gebeurtenis bevrijdde, wat ik als wederomgeboren beschouw. Die ervaring maakte dat ik Hem wilde dienen, maar Hij mocht het bepalen en dat deed Hij.
In 2007 gaf Hij duidelijk aan dat ik mocht gaan delen van wat ik van Hem ontvangen had. Dat onderwerp zag ik in die tijd zelden in Nederland en omstreken. Een groot verlangen is het dat de twee huizen spoedig één kudde worden zoals beschreven in Ezechiël 37 en andere verwijzingen. Ik ben gelukkig getrouwd, moeder en ik heb mijn identiteit gevonden in YHVH's onderwijzingen. Johannes 14:26 is een raad die ik hoog acht. Het geschreven Woord van YHVH krijgt prioriteit. Naast schrijvend delen hou ik ervan om hen die de wil van de Vader willen doen, te ontmoeten en heb een brede belangstelling. Veel verantwoorde onderwerpen hebben mijn belangstelling.
Dankbaar dat Hij mij ertoe aanzette om te gaan delen, wandel ik mijn levensreis, vertrouwend dat Hij het wel zal maken.
"En zeg de kinderen Israels dat zij voorttrekken" Exodus 14:15